KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13027015
nr 1302 7015
Jean Skoglund
(1908-1948), Sverige
Färgetsning, Utsikt från Mosebacke. Signerad. Motivet: 30x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:36:18
13/1 18:07:31
100 kr
16/1 11:57:25
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jean Skoglund
Läs mer om Jean Skoglund